I Divizion oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunun X turunun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.az PFL-in rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
17 noyabr (şənbə)
“Neftçala” – “Tərəqqi”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Azad Hüseynov, Hüseyn Əsgərov, İlqar Zeynalov
N.Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu
“Şuşa” – MOİK
Hakimlər: Xəlil Hüseynli, Rasim Əhmədov, Əli Cəbrayılov, Namiq Süleymanov
“Şəfa” stadionu, 4-cü meydança
“Ağsu” – “Energetik”
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Habil Əliyev, Elxan Əsgərzadə, Mahir Məmmədov
Ağsu şəhər stadionu
18 noyabr (bazar)
“Qaradağ Lökbatan” – “Qala”
Hakimlər: Elnur Muradov, Mirzə Fərzəliyev, Elşən Durmuşov, Elxan Müslümov
Lökbatan qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
“Göyəzən” – “Lokomotiv”
Hakimlər: Hacıəli Ağayev, Rahin Heybətov, Vüqar Bayramov, Nail Nağıyev
Qazax şəhər stadionu
“Şəmkir” – “Bakılı”
Hakimlər: Camaləddin Hacıyev, Ruslan Babayev, Həsən Babayev, Qorxmaz Eldarov
Şəmkir Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
Bütün oyunlar saat 14:00-da başlanır.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |