Millimizin heyəti açıqlandı
16 yaşadək futbolçulardan ibarət millimizin Almaniyanın Duysburq şəhərində təşkil olunmuş turnirdə iştirak edir. Stadium.az xəbər verir ki, Aslan Kərimovun yetirmələri Mərkəzi Avropaya 19 futbolçu ilə yollanıb.
U-16 bu heyətlə turnirdə iştirak edir: Sərxan Əhmədli, Pilağa Mehdiyev, Tural Əhmədov (hər üçü “Neftçi”), Nicat Süleymanov, Emil Əliyev, Kənan Rəfiyev, Yusif Cəfərov (hamısı “Bakı”), Kamil Akimov, Nihad Tamazov (hər ikisi “Qarabağ”), Fərid Əsədli, Baxışəli Baxşəliyev, Elvin Dəmirov, Rövlan Muradov, Süleyman Süleymanov, Fərid Nəbiyev (hamısı “Qəbələ”), Tusif Yaqubzadə (“Tambov”, Rusiya), Ziya Əzizov (“Den Bosx”, Hollandiya), Renat Dadaşov (“Ayntraxt” Frankfurt, Almaniya), Oktay Kazan (“Först” Vyana, Avstriya).
Millimiz ilk oyunda “Şlezviq-Holştayn” regional komandasına qarşı keçirib və 0:1 hesabı ilə məğlub olub.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |