Əvəzedici heyətlər, 14-cü turun hakim təyinatları
Əvəzedici heyətlərin ölkə birinciliyində 14-cü turun hakim təyinatları açıqlanıb.
21 noyabr (çərşənbə)
“Qəbələ” – AZAL
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Ruslan Quliyev, Ruslan Nəbiyev, Səbuhi Soltanov
Hakim-inspektor: İrina İsgəndərova
Qəbələ şəhər stadionu, ehtiyat meydança, 14:00
21 noyabr (cümə axşamı)
“Bakı” – Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Alik Yunusov, Rasim Əhmədov, Elnur Ağayev, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Şamil Useynov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, süni örtüklü meydança, 14:00
“Sumqayıt” – “Simurq”
Hakimlər: Venera Kahriç, Ülviyyə Mustafayeva, Yuliya Qurbanova, Fəridə Lütfəliyeva
Hakim-inspektor: Arif Fərəcov
Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu, süni örtüklü meydança, 14:00
22 noyabr (cümə)
“İnter” – “Neftçi”
Hakimlər: Anar Niyazov, Şakir Quliyev, Maya Nəbiyeva, Xəyalə Əzizzadə
Hakim-inspektor: Sahib Əliyev
“Şəfa” stadionu, 13:00
23 noyabr (şənbə)
“Qarabağ” – “Rəvan”
Hakimlər: Emin Nağıbəyov, Əli Cəbrayılov, Rəvan Həmzəzadə, Tağı Məmmədov
Hakim-inspektor: Əli Məmmədov
Zirə qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |