Mərkəzi görüşü kim idarə edəcək?
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 11-ci turun hakim təyinatları açıqlanmışdır. Turun mərkəzi görüşünü Orxan Məmmədov idarə edəcək.
22 noyabr (cümə)
“Şəmkir” – “Energetik”
Hakimlər: Teymur Fərhadov, İftixar Qəniyev, Vüsal Qənbərov, Kərim Kərimov
Şəmkir şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
23 noyabr (şənbə)
“Göyəzən” – MOİK
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Müslüm Əliyev, Elşən Durmuşov, Vüsal H. Əliyev
Qazax şəhər stadionu, 14:00
“Turan-T” – “Ağsu”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Yaşar Abbasov, Tural Bayramov, Şahin İsayev
Tovuz şəhər stadionu, 14:00
“Mil-Muğan” – “Lokomotiv”
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Habil Əliyev, Vüqar Bayramov, Kənan Məlikov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu, 14:00
“Araz Naxçıvan” – “Şuşa”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Nahid Əliyev, Elman Musayev, Hacıəli Ağayev
Naxçıvan Muxtar Respublika stadionu, 15:00
24 noyabr (bazar)
“Kəpəz” – “Şahdağ”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Roman Vasilyev, Rahil Ramazanov, Anar Göyçayski
Gəncə şəhər stadionu, 14:00
“Karvan” – “Bakılı”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Taleh Məmmədov, Qəzənfər Məmmədov, Qorxmaz Eldarov
Yevlax şəhər stadionu, 14:00
“Qaradağ Lökbatan” – “Neftçala”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Vaqif Musayev, Cavanşir Yusifov, Camaləddin Hacıyev
Lökbatan qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |