"Araz Naxçıvan" - "Simurq": heyətlər
Azərbaycan kubokunun 1/8 final mərhələsi çərçivəsində hazırda davam edən "Araz Naxçıvan" - "Simurq" matçının start heyətləri açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, komandalar meydana aşağıdakı tərkibdə çıxıb:
“Araz Naxçıvan”: 1. Emil Balayev 2. Aleksandr Krustkeviç 3. Əlimirzə Daşzərini 5. Cavid Həsənov6. Mikayıl Rəhimov 8. Elmin Çobanov 9. Eşqin Quliyev 10. Emin İmaməliyev (k) 17. Bəxtiyar Soltanov 21. David Janalidze 25. Elgiz Kərəmli
Ehtiyat oyunçular: 23. Rəşad Heydərov 4. Fərman Qənbərov7. Akif Tağıyev11. Elgün Abbaslı13. Elnur Soltanlı15. Rəşad Hacızadə 19. Rəhman Musayev
"Simurq": 1. Pavel Kapsa 2. İlkin Qırtımov (k) 4. Dilaver Zrnanoviç6. Taqim Novruzov 10. Rəşad Eyyubov 11. Draqan Çeran 16. Məhərrəm Hüseynov 18. Tural Axundov 20. İdan Vaytsman 22. Salif Ballo 28. Nenad Kiso
Ehtiyat oyunçular: 35. Amil Ağacanov 5. Anderson Olivyera 8. Mzee Patrik Osiako 15. Stepan Polyak 30. Raul Kostin 77. Nicat Qurbanov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |