Əvəzedicilərdə 16-cı turun təyinatları
Əvəzedici heyətlərin ölkə birinciliyində 16-cı turun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanmışdır:
07 dekabr (şənbə)
“İnter” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Samir Hacıyev, Ruslan Nəsibov, Namiq Süleymanov
“Şəfa” stadionu, 14:00
“Sumqayıt” – “Bakı”
Hakimlər: Fərid Məmmədov, Elnur Ağayev, Müslüm Əliyev, Vüsal H.Əliyev
Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu, süni örtüklü meydança, 14:00
“Qarabağ” – “Neftçi”
Hakimlər: Tağı Məmmədov, Elman Kərimov, Rəvan Həmzəzadə, Fuad Rəsulzadə
Zirə qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
“Qəbələ” – “Simurq”
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Elxan Əsgərzadə, Aleksandr Musatkin, Rəşadət Cəfərov
Zaqatala şəhər stadionu, 14:00
AZAL – “Rəvan”
Hakimlər: Venera Kahriç, Ülviyyə Mustafayeva, Yuliya Qurbanova, Xəyalə Əzizzadə
“AZAL Arena” stadionu, 13:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |