I Divizionunda 20-ci turun təyinatları
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 20-ci turun təyinatları açıqlanıb:
07 mart (cümə)
“Şəmkir” – “Lokomotiv”
Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov
Şəmkir şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
08 mart (şənbə)
“Ağsu” – “Şuşa”
Hakim-inspektor: Yavər Rəhimov
Ağsu şəhər stadionu, 14:00
“Neftçala” – MOİK
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədiyev
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu, 14:00
“Mil-Muğan” – “Energetik”
Hakim-inspektor: Qabil Nərimanov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu, 14:00
“Araz Naxçıvan” – “Kəpəz”
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
Naxçıvan Muxtar Respublika stadionu, 15:00
09 mart (bazar)
“Göyəzən” – “Karvan”
Hakim-inspektor: Salman Vəliyev
Qazax şəhər stadionu, 14:00
“Qaradağ Lökbatan” – “Bakılı”
Hakim-inspektor: Adil Ələsgərov
İsmət Qayıbov adına Bakıxanov qəsəbə stadionu, 14:00
“Turan-T” – “Şahdağ”
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov
Tovuz şəhər stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |