I Divizionunda 22-ci turun oyunlarına hakimlərin təyinatı
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 22-ci turun oyunlarına hakimlərin təyinatı açıqlanıb:
22 mart (şənbə)
“Şəmkir” – “Şuşa”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Roman Vasilyev, Knyaz Əmiraslanov, Şahin İsayev
Şəmkir şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
“Qaradağ Lökbatan” – “Ağsu”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Elman Musayev, Elnur Ağayev, Elxan Müslümov
Lökbatan qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
“Göyəzən” – “Bakılı”
Hakimlər: Fərid Məmmədov, Rəşad Abbasov, Amil Qasımov, Vüsal H. Əliyev
Qazax şəhər stadionu
“Karvan” – “Şahdağ”
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Habil Əliyev, Rəvan Həmzəzadə, Yusif Hüseynov
Yevlax şəhər stadionu
“Araz Naxçıvan” – MOİK
Hakimlər: Teymur Fərhadov, Elman Kərimov, Vüqar Bayramov, Xəlil Xəlilov
Naxçıvan Muxtar Respublika stadionu
23 mart (bazar)
“Turan-T” – “Energetik”
Hakimlər: Nail Nağıyev, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Muxtar Acalov
Tovuz şəhər stadionu
“Kəpəz” – “Lokomotiv”
Hakimlər: Anar Niyazov, Murad Kərimov, Aleksandr Musatkin, Nihad Xəlilov
Gəncə şəhər stadionu
“Mil-Muğan” – “Neftçala”
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Nahid Əliyev, Elxan Əsgərzadə, Səbuhi Bayramov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
Bütün oyunlar saat 15:00-da başlanacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |