Xorvatlar millimizə qarşı oynayacaq heyəti açıqladı
16 yaşadək futbolçular arasında keçiriləcək XI “Delle Natsioni” beynəlxalq turnirində millimizin rəqiblərindən olan Xorvatiya yığmasının heyəti açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, baş məşqçi Mladen İvançiç 23 futbolçuya dəvət göndərib. Heyət üzvlərinin əksəri isə 15 yaşadək futbolçular olacaq: Dinko Horkaş, Alvaro Vrtar, Hrvoye İliç, Tom Alen Toliç, Sandro Kulenoviç, Dario Şpikiç, Tomislav Knejeviç, Mihael Brişki (hamısı “Dinamo”), Ariyan Res (Slaven Belupo), Toni Srok, İvan Blatançiç, Matey Şantek (hər üçü “Riyeka”), Maksim Oluyiç (Zaqreb), İvan Vuyçiç, Yosip Maqanyiç, Bruno Budaliç, Yosip Rakiç (hamısı “Hayduk”), İvan Markota, Ante Duvnyak (hər ikisi “Split”), Edi Vinoqradarats (Hipo Limaç), Zdravko Simonoviç (Tsibaliya), Neven Curaşek (Varajdin), Marko Cira (Şibenik). Qeyd edək ki, bugündən Bakıda hazırlıqlara başlayacaq millimiz yer aldığı B qrupunda aprelin 25-də Çili, 26-da Xorvatiya və 27-də Yaponiya yığması ilə qarşılaşacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |