Birinci divizionda bütün oyunlar eyni saatda
Futbol üzrə Azərbaycan birinci divizionunda 28-ci turunun oyunları 2-4 may tarixlərində keçiriləcək.
Stadium.Az-ın PFL-in rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, turun oyun cədvəli aşağıdakı kimidir:
2 may (cümə)
“Energetik” – “Şahdağ”
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
“Şəmkir” – “Araz Naxçıvan”
Şəmkir şəhər stadionu
3 may (şənbə)
“Şuşa” – “Bakılı”
“Şəfa” stadionu, 4-cü meydança
“Neftçala” – “Kəpəz”
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu
“Turan-T” – “Göyəzən”
Tovuz şəhər stadionu
4 may (bazar)
“Ağsu” – “Lokomotiv”
Ağsu şəhər stadionu
“Qaradağ Lökbatan” – “Karvan”
Lökbatan qəsəbə Olimpiya idman kompleksinin stadionu
“Mil-Muğan” – MOİK
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
Qeyd edək ki, bütün oyunlar saat 16:00-da başlanır.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |