Hollandiya millisinin Braziliyaya gedəcək yekun heyəti
Hollandiya millsinin DÇ-2014
üçün yekun heyəti açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, “narıncılar”ın baş
məşqçisi Luis van Qal heyətə bu oyunçuları dəvət edib:
Qapıçılar: Tim Krul ("Nyukasl"), Jasper Kilessen
("Ayaks), Miçel Vorm ("Suonsi")
Müdafiəçilər: Pol Verhaeq ("Ausburq"), Stefan de Vriy,
Bruno Martins İndi, Terens Konqolo (hər üçü "Feyenord"), Daley Blind,
Jol Veltman (hər ikisi "Ayaks"), Ron Vlar ("Aston Villa"),
Darl Yanmat ("Feyenoord")
Yarımmüdafiəçilər: Uesli Sneyder ("Qalatasaray"), Leroy Fer
("Norviç Siti"), Naycel de Yonq ("Milan"), Yordi Klasi
("Feyenord"), Conatan de Quzman ("Suonsi"), Georginyo
Veynaldum (PSV)
Hücumçular: Aryen Robben ("Bavariya"), Robin van Persi
("Mançester Yunayted"), Klas Yan Huntelar ("Şalke"), Dirk
Kuyt ("Fənərbaxça"), Jermen Lens ("Dinamo" Kiyev), Memfis
Depay (PSV)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |