"Elfsborq" - "İnter" - HEYƏTLƏR
Bir qədər sonra Avropa Liqasının II təsnifat mərhələsində "Elfsborq" - "İnter" matçı başlayacaq. Stadium.az xəbər verir ki, komandalar meydana aşağıdakı heyətlə çıxacaq.
"Elfsborq": Abbas Hassan, Yon Yönsson, Yuhan Larsson, Andreas Klarström, Sebastyan Holmen, Markus Rohden, Bekmann, Anders Svensson, Viktor Klaesson, Viktor Prodell, Per Frik.
Ehtiyat oyunçular: Elleqaard, Mobaek, Zenelli, Hedlund, Lundqvist, Hauqer, Nilsson
“İnter”: Georgi Lomaya, Laşa Salukvadze, Aleksandre Amisulaşvili, Yohan Bokonyano, Matiya Şpiçiç, Slavço Georgievski, Arif Daşdəmirov, Mesa Colli, Mikel Alvaro, Madriqal, Baçana Sxadadze
Ehtiyat oyunçular: Səlahət Ağayev, İvan Benitaz Alexandro, Abdulla Abasiyev, Mirzağa Hüseynpur, Asif Məmmədov, Fuad Bayramovxacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |