Berti Foqts millimizin heyətin açıqlandı
Azərbaycan milli komandası sentyabrın 3-də Moskva şəhərində Rusiya yığması yoldaşlıq oyunu keçirəcək, sentyabrın 9-da isə Avro-2016-nın seçmə mərhələsi çərçivəsində "Bakcell Arena"da Bolqarıstan komandası ilə qarşılaşacaq. Stadium.Az xəbər verir ki bu oyunlara hazırlıq məqsədilə millimiz sentyabrın 1-dən 4-dək Moskva şəhərində, sentyabrın 5-dək 9-dək isə Bakıda təlim-məşq toplanışında olacaq.
Toplanışlara dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:
Kamran Ağayev - Qəbələ
Səlahət Ağayev - İnter
Emil Balayev - Neftçi
Rəşad Sadıqov - Qarabağ
Bədavi Hüseynov - Qarabağ
Rasim Ramaldanov - Xəzər Lənkəran
Elvin Yunuszadə - Neftçi
Mahir Şükürov - Karşiyaka (Türkiyə)
İlkin Qırtımov - Simurq
Ufuk Budak - Gaziantep B.Ş.B.S. (Türkiyə)
Rahid Əmirquliyev - Xəzər Lənkəran
Ruslan Abışov - Qəbələ
Qara Qarayev - Qarabağ
Cavid Hüseynov - Qəbələ
Araz Abdullayev - Neftçi
Vüqar Nadirov - Qarabağ
Vaqif Cavadov - Gaziantep B.Ş.B.S. (Türkiyə)
Rauf Əliyev - Xəzər-Lənkəran
Cihan Özkara - Sivasspor (Türkiyə)
Rüfat Dadaşov - SVN 1929 Tsvaybrüken (Almaniya)
Dmitri Nazarov - Karlsruher SC (Almaniya)
Ruslan Əmircanov - Qəbələ
Ehtiyat oyunçular
Elnur Allahverdiyev - Qəbələ
Əli Gökdemir - Simurq
Taşkın İlter - Ayntraxt Braunşveg (Almaniya)
Tuğrul Erat - Fortuna Düsseldorf (Almaniya)
Abdulla Abasıyev - İnter
Ağabala Ramazanov - Xəzər Lənkəran
affa.az
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |