"Qarabağ"ın rəqibləri "İnter", " Dnepr" və "Sent Entien" oldu - YENİLƏNİB VİDEO
Ötən gün Avropa Liqasının qrup mərhələsinə yüksələn Ağdamın "Qarabağ" klubun U n buradakı rəqiblərinə bu gün aydımlıq gələcək. Stadium.az xəbər verir ki, Fransanın Monako şəhərində baş tutacaq püşkatmə mərasimi Bakı vaxtilə saat 16:00-da başlayacaq.
***
Mərasim artıq başlayıb və az sonra komandaların adları açıqlanacaq
A qrupu
Vilyareal
Borussiya (Münhenqladbax)
Sürix
Apollon
B qrupu
Kopenhagen
Brügge
Torino
HJK (Finlandiya)
C qrupu
Tottenhem
Beşiktaş
Partizan
Asteras
D qrupu
Zalsburq
Seltik
Dinamo (Zaqreb)
Astra
E qrupu
PSV
Eyndhoven
Panatinaykos
Estroil
Dinamo (Moskva)
F qrupu
İnter
Dnepr
Sent Entien
Qarabağ
G qrupu
Seviliya
Feynord
Riyeka
H qrupu
Lill
Volfsburq
Everton
Krasnodar
I qrupu
Napoli
Sparta (Praqa)
Yanq Boys
Slovan
J qrupu
Dinamo (Kiyev)
Steyau
Rio Ave
Alborq
K qrupu
Fiorentina
PAOK
Gunqam
Dinamo (Minsk)
L qrupu
Metallist
Trabzonspor
Legia
Lokeren
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |