I Divizion: III turu kimlər idarə edəcək?
I Divizionda III turun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.Az təyinatları təqdim edir:
18 sentyabr (cümə axşamı)
I Divizion, III tur
“Şuşa” – MOİK
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Səbuhi Əmrahov, Səbuhi Soltanov, Vüsal H. Əliyev
Hakim-inspektor: Elşad Ağayev
“İnter Arena”, 4-cü meydança
“Lokomotiv” – “Neftçala”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Knyaz Əmiraslanov, Habil Əliyev, Kərim Kərimov
Hakim-inspektor: Hafiz Əliyev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
“Ağsu” – “Rəvan”
Hakimlər: Mahir Məmmədov, Vüqar Bayramov, Teymur Teymurov, Emil Müsadiq
Hakim-inspektor: Əliyar Xanəliyev
Ağsu şəhər stadionu
“Qaradağ Lökbatan” – “Kəpəz”
Hakimlər: Fariz Yusifov, Nahid Əliyev, Rəvan Həmzəzadə, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Arif Fərəcov
“Dalğa Arena”
19 sentyabr (cümə)
I Divizion, III tur
“Zirə” – “Göyəzən”
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Eyyub İbrahimov, Cəmil Quliyev, Orxan Şəfiyev
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov
Zirə qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
“Mil Muğan” – “Turan T”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Mübariz Haşımov, Elman Musayev, Emin Nağıbəyov
Hakim-inspektor: Rəhman Tağıyev
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
“Bakılı” – “Energetik”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Əli Məmmədov
“İnter Arena”, 4-cü meydança
“Şəmkir” – “Şahdağ”
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Elman Kərimov, Aleksandr Musatkin, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Bəhram Hətəmov
Şəmkir şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
Bütün oyunlar 17:00-da başlanacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |