Əvəzedicilərin çempionatına hakim təyinatları
Əvəzedici heyətlərinin yarışında VIII turun hakim təyinatları müəyyənləşib. Stadium.Az təyinatları təqdim edir:
16 oktyabr (cümə axşamı)
“Sumqayıt” – “Neftçi”
Hakimlər: Nahid Xasıyev, İsgəndər Əliyev, Habil Əliyev, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov
“Kapital Bank Arena”, 14:00
“Qarabağ” – “Qəbələ”
Hakimlər: Emin Nağıbəyov, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Rövşən Rəcəbov
Hakim-inspektor: Arif Fərəcov
“Dalğa Arena”, 15:00
17 oktyabr (cümə)
“Araz Naxçıvan” – AZAL
Hakimlər: Mahir Məmmədov, Hüseyn İmanov, Cəmil Quliyev, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Bəhram Hətəmov
Şərur şəhər stadionu, 15:00
“İnter”- “Simurq”
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Eyyub İbrahimov, Aleksandr Musatkin, Vüqar Həsənli
Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov
“İnter Arena”, 15:00
18 oktyabr (şənbə)
“Xəzər Lənkəran” – “Bakı”
Hakimlər: Qorxmaz Eldarov, Müslüm Əliyev, Teymur Teymurov, Səbuhi Bayramov
Hakim-inspektor: Arif Ağayev
“Xəzər Lənkəran” mərkəzi stadionu, ehtiyat meydança, 15:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |