"Birlik Kubokunun" açılışını "İnter" edəcək
Yanvar ayının 15-dən 23-dək Rusiyanın Sankt-Peterburq şəhərində ənənəvi "Birlik Kuboku" keçiriləcək. Turnirə Azərbaycanı təmsil edən "İnter" və Qırğızıstanın "Neftçi" komandaları arasında keçiriləcək oyunla start veriləcək. Oyun "Peterburq" İdman-Konsert Kompleksində keçiriləcək.
rnPüşkatmanın nəticəsinə əsasən "İnter" A qrupunda yer alıb və qrupda keçirəcəyi üç oyunun təqvimi belədir.
rn15 yanvar
rn12.00 "İnter"(Azərbaycan) - "Neftçi"(Qırğızıstan) İİK "Peterburq"
rn12.00 "İskra-Stal"(Moldova) - "İstiqlol"(Türkmənistan) OİK "Zenit"
rn16 yanvar
rn12.00"İstiqlol"(Türkmənistan) - "İnter"(Azərbaycan) İKK "Peterburq"
rn12.00 "Neftçi"(Qırğızıstan) - "İskra-Stal"(Moldova) OİK "Zenit"
rn18 yanvar
rn12.00 "İnter"(Azərbaycan) - "İskra-Stal"(Moldova) İKK "Peterburq"
rn12.00 "İstiqlol"(Türkmənistan) - "Neftçi"(Qırğızıstan) OİK "Zenit"
rnQeyd: Oyunların başlama saatı Bakı vaxtı ilə göstərilib.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |