Rəşad Sadıqov Avroliqanın rəmzi yığmasında!
Avropa Liqasının qrup mərhələsinin III turunun rəmzi yığması müəyyənləşib. Stadium.Az xəbər verir ki, UA-Futbol saytı rəmzi yığmasının siyahısını açıqlayıb.
Rəmzi yığmada "Qarabağ"ın kapitanı Rəşad Sadıqov da yer alıb.
“Dnepr”lə oyunda futbolçumuzun oyununu yüksək dəyərləndirən həmkarlarımız Sadıqovu mərkəz müdafiçisi kimi ən yaxşı hesab ediblər.
Qapıçı: Kreyq Qordan (“Seltik” Şotlandiya).
Müdafiəçilər: Nikola Maksimoviç (“Torino”, İtaliya), Fil Yaqelka (“Everton”, İngiltərə), Rəşad Sadıqov (“Qarabağ”, Azərbaycan), Xuan Xesus (“İnter”, İtaliya).
Yarımmüdafiəçilər: Kevin Konstant (“Trabzonspor”, Türkiyə), Kevin de Brüne (“Volfsburq”, Almaniya), Kristian Malinaro (“Torino”, İtaliya).
Hücumçular: Andrey Kramariç (“Rieka”, Xorvatiya), Demba Ba (“Beşıktaş”, Türkiyə), Qiyom Oaro (“Yanq Boyz”, İsveçrə).
Baş məşqçi: Kent Nilsen (“Olborq”, Danimarka).
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |