"Qarabağ" və "Neftçi"nin start heyətləri bəlli oldu
Topaz Premyer Liqasının XV turu çərçivəsində “Qarabağ” mərkəzi arenada “Neftçi”ni qəbul edəcək. Stadium.Az xəbər verir ki, artıq sözügedn matçın start heyətləri açıqlanıb. Komandalar meydana aşağıdakı “11-lik”lərlə çıxacaqlar.
"Qarabağ": İbrahim Şehiç, Maksim Medvedev, Rəşad Sadıqov (k), Bədavi Hüseynov, Ansi Aqolli, Qara Qarayev, Riçard Almeyda, Leroy Corc, Namiq Ələsgərov, Vüqar Nadirov, İnnosent Emeqara
Ehtiyat oyunçular: Fərhad Vəliyev, Hacı Əhmədov, Namiq Yusifov, Muarem Muarem, İlqar Qurbanov, Admir Teli, Cavid Tağıyev
"Neftçi": Saşa Stamenkoviç, Karlos Kardoso, Denis Silva, Məqsəd İsayev, Emin Mehtiyev, Araz Abdullayev, Erik Ramos, Flavinyo (k), Mirhüseyn Seyidov, Ruslan Qurbanov, Ernest Nfor
Ehtiyat oyunçular: Pavel Doroşevs, Nikolas Kanales, Kaue da Silva, Nicat Qurbanov, Samir Məsimov, Mirkamil Həşimli, Elvin Bədəlov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |