Özbəkistanda oynayan futbolçu millimizə çağırıldı
Dekabrın 14-dən 18-ə qədər Bakı şəhərində 16 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan millisinin seleksiya xarakterli təlim-məşq toplanışı keçiriləcək. Stadium.Az xəbər verir ki, toplanışa dəvət olunmuş futbolçular aşağıda adları qeyd olunanlardı:
Əli Hüseynov ("Əlincə")
Ricat Qarayev ("Əlincə")
İlham Rəhimov ("Qəbələ")
Osman Sultanov ("Qəbələ")
Cavidan Qasımlı ("Qəbələ")
Maqsud Vəlişov ("İnter")
Elvin Pənahov ("İnter")
Nemət Məmmədrəhimov ("Qarabağ")
Süleyman Əhmədov ("Qarabağ")
Kənan Allahverdiyev ("Bakı")
Yusif Qafarov ("Bakı")
Sənan Əsədov ("Sumqayıt")
Tacir Əlizadə ("Sumqayıt")
Sahib Cümşüdov ("Sumqayıt")
Misir Rüstəmov ("Turan")
Abbas Ağazadə ("Turan")
Əsgər Hüseynov (AZAL)
Ənvər Quliyev (AZAL)
Nurlan Cəfərov ("Rəvan")
Rafael Ağayev ("Stroqina Moskva”, Rusiya)
Timur Cabbarov (“Sokol Saratov”, Rusiya)
Kamran Nəcəfəliyev (“SŞİ-1 Daşkənd”, Özbəkistan)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |