Millimizə Almaniyadan futbolçular çağırıldı
19 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının heyəti açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, dekabrın 24-dən 31-dək Bakıda baş tutacaq təlim-məşq toplanışına 25 futbolçu çağırılıb:
Ağaseyid Qasımov (“Qarabağ”), Mahir Mədətov, Renat Aghaverdiyev (hər ikisi “Bakı”), Bəhlul Mustafazadə, Yusif Nəbiyev, Emin Zamanov, Roman Hüseynov, Ayxan Əsədov (hamısı “Qələbə”), Turan Hüseynzadə, Elnur Cəfərov (hər ikisi “Xəzər Lənkəran”), Anar Həsənov, Əlibəy Məmmədli (hər ikisi “Rəvan”), Fərid Kərimzadə (“Sumqayıt”), Sərtan Taşkın, Fərid Abbaslı, İlkin Sadıxov (hamısı “İnter”), Elməddin Məmmədov, Elvin Sərkarov (hər ikisi “Neftçi”), Elgün Uluxanov (MOİK, Rusiya), Rinat Hüseynov (“Amkar”, Rusiya), Tolqa Şahin (“Kayzerslautern”, Almaniya), Benhur Kama (“Hannover-96”, Almaniya), Sefa İscan (“Rot Vays”, Almaniya), Fərid Əsədli (klubsuz), Şaxban Cəbrayılov (“İnicial” Dağıstan Olimpiya Ehtiyatları məktəbi).
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |