"Qarabağ"ın bütün rəqibləri müəyyənləşdi
Ağdamın “Qarabağ” klubunun Türkiyə toplanışında keçirəcəyi yoxlama oyunlarındakı rəqiblərin siyahısı dəqiqləşib. Stadium.Az klubun saytına istinadən xəbər verir ki, yanvarın 10-da yığışacaq və təlim-məşq toplanışı üçün qonşu ölkəyə yollanacaq son ölkə çempionu Antalyada 6 yoxlama oyunu keçirəcək.
Fevralın 1-nə qədər Belek bölgəsindəki “İC Santai” otelində məskunlaşacaq “Qarabağ” ilk oyununu ayın 17-də “Split”ə (Xorvatiya) qarşı keçirəcək. 4 gün sonra “Sürix” (İsveçrə), yanvarın 24-də “Levski” (Bolqarıstan), 27-də “Legiya” (Polşa), 29-da “Mordoviya” (Rusiya) ilə üz-üzə gələcək.
Ötən mövsüm Azərbaycanda çalışıb, “Qəbələ”yə rəhbərlik edən Yuei Syominin baş məşqçisi olduğu Rusiya təmsilçisi ilə matçın ardından ağdamlılar “Targu Mures”ilə üz-üzə gələcək. Rumıniya klubu ilə oyun yanvarın 31-də keçiriləcək.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |