"Qəbələ" - "Neftçi" matçı Niyazova tapşırıldı
Əvəzedicilərin çempionatının XXII turunda keçiriləcək oyunlar üçün bütün təyinatlar məlum olub. Stadium.az sizi həmin təyinatlarla tanış edir:
14 fevral (şənbə)
“İnter” – “Bakı”
Hakimlər: Tahir Əhmədov, Kamran Qədirov, Cəmil Quliyev, Kərim Kərimov
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov
“İnter Arena”, 14:00
“Sumqayıt” – AZAL
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Samir Hacıyev, Səbuhi Soltanov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Adil Ələsgərov
“Kapital Bank Arena”, 13:00
“Qarabağ” – “Simurq”
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Hüseyn Əsgərov, Eyyub İbrahimov, Emin Nağıbəyov
Hakim-inspektor: Bəhram Hətəmov
“Dalğa Arena”, 14:00
“Qəbələ” – “Neftçi”
Hakimlər: Anar Niyazov, Şakir Quliyev, Elxan Əsgərzadə, Vüsal H. Əliyev
Hakim-inspektor: Qabil Nərimanov
Qəbələ şəhər stadionu, ehtiyat meydança, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |