Birinci diviion: XX turun təyinatları açıqlandı
I Divizionun XX turunda keçiriləcək oyunlar üçün bütün təyinatlar müəyyənləşib. Stadium.Az xəbər verir ki, oyunları aşağıda adları göstərilən hakimlər idarə edəcəklər.
22 mart (bazar)
“Şuşa Qarabağ” – “Şəmkir”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Habil Əliyev, Rəvan Həmzəzadə, Mahir Məmmədov
Hakim-inspektor: Hafiz Əliyev
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 15:00
“Mil-Muğan” – “Kəpəz”
Hakimlər: Anar Niyazov, Şakir Quliyev, Tural Bayramov, Nahid Xasıyev
Hakim-inspektor: Qabil Nərimanov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu, 15:00
“Ağsu” – “Şahdağ”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Munis Abdullayev, Elman Musayev, Kərim Kərimov
Hakim-inspektor: Rəhman Tağıyev
Ağsu şəhər stadionu, 15:00
“Neftçala” – “Göyəzən”
Hakimlər: Teymur Fərhadov, Ruslan Babayev, Elçin Əsədov, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Ədilxan Hümbətov
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu, 15:00
23 mart (bazar ertəsi)
“Zirə” – “Energetik”
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Rahin Heybətov, Aleksandr Musatkin, Qorxmaz Eldarov
Hakim-inspektor: Əfqan Həmzəyev
Zirə qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 19:00
MOİK – “Rəvan”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Ruslan Nəsibov, Səbuhi Əmrahov, Səbuhi Soltanov
Hakim-inspektor: Əmir Zamanov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 15:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |