Birinci divizion: Təyinatlar açıqlandı
Azərbaycan birinci divizionunun 23-cü turunda keçiriləcək oyunlar üçün üçün bütün təyinatlar açıqlanıb. Stadium.Az oyunları idarə edəcək hakimlərin siyahısını təqdim edir:
10 aprel (cümə)
“Şahdağ” – “Şuşa Qarabağ”
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Elşən Acalov, Elman Musayev, Elxan Müslümov
“Kəpəz” – “Energetik”
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Mahir alferinov, Müslüm Mövludov, Emil Müsadiq
“Qaradağ Lökbatan” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Knyaz Əmiraslanov, İsgəndər Əliyev, Hacıəli Ağayev
“Şəmkir” – “Rəvan”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Vüqar Bayramov, Habil Əliyev, Kərim Kərimov
“Bakılı” – “Göyəzən”
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Rahin Heybətov, Samir Ələsov, Venera
Kahriç
“Mil-Muğan” – “Neftçala”
Hakimlər: Etibar Həsənov, Vüsal Qənbərov, Elxan Əsgərzadə, Qorxmaz Eldarov
“Ağsu” – MOİK
Hakimlər: Anar Niyazov, Tural Bayramov, Şakir Quliyev, Vüqar Həsənli
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |