Əvəzedicilərin çempionatı: Təyinatlar açıqlandı
Əvəzedicilərin yarışında XXXII turun bütün təyinatları müəyyənləşib. Stadium.Az oyunları idarə edəcək hakimlərin siyahısını təqdim edir.
30 aprel (cümə axşamı)
“Simurq” – “İnter”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Salman Vəliyev
Zaqatala şəhər stadionu, 14:00
“Neftçi” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Rza Məmmədov, Mübariz Haşımov, Fərid Məmmədov
Hakim-inspektor: Arif Fərəcov
“Dalğa Arena”, 13:00
01 may (cümə)
“Bakı” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Alik Yunusov, Elçin Əsədov, Rahil Namazov, Fuad Rəsulzadə
Hakim-inspektor: Eldəniz Musayev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, ehtiyat meydança, 16:00
“Qəbələ” – “Qarabağ”
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Ruslan Quliyev, Ruslan Nəsibov, Rəşadət Cəfərov
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov
Qəbələ şəhər stadionu, ehtiyat meydança, 16:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |