Nazim Süleymanovun yubiley matçına yollanacaq veteranlar müəyyənləşdi
Mayın 24-də Azərbaycanın veteranlardan ibarət yığma komandası ilə Vladiqafqaz "Alaniya"sının veteranları arasında Nazim Süleymanovun 50 illik yubileyinə həsr olunmuş yoldaşlıq oyunu keçiriləcək. Stadium.Az xəbər verir ki, Rusiyaya aşağıdakı veteranlarımız yollanacaq:
Nazim Süleymanov, Oqtay Abdullayev, Ağasəlim Mircavadov, Rüstəm Rəhimov, İsgəndər Cavadov, Maşallah Əhmədov, Vəli Qasımov, Dmitri Kramarenko, Rauf Əmirov, Asim Xudiyev, Novruz Əzimov, Şahin Diniyev, Musa Qurbanov, Əbdülqəni Nurməmmədov, Mehman Allahverdiyev, Vidadi Rzayev, Təbriz Həsənov, Əsgər Abdullayev, Camal Əliyev, Yaşar Vahabzadə, Babək Alxasov, Arif Əsədov.
Ağasəlim Mircavadovla Oqtay Abdullayev komandamızın məşqçilər korpusunda yer alacaq.
Nazim Süleymanov bu qarşılaşmanın bir hissəsində "Alaniya"nın, digər hissəsində isə Azərbaycan yığmasının heyətində yer alacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |