"Qarabağ" - "Rudar" - HEYƏTLƏR
Bir qədər sonra Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin ilk oyunu çərçivəsində "Qarabağ" rudar oyunu üçün komandaların start heyətləri bəlli olub. Stadium.az komandaların heyətlərini təqdim edir:
“Qarabağ”: İbrahim Şehiç, Qara Qarayev, Maksim Medvedev, Rəşad Sadıqov, Ansi Aqolli, Bədavi Hüseynov, Reynaldo, Dani Kintana, Riçard Almeyda, Al Harbi Jedayui, Cavid Tağıyev
Ehtiyat oyunçular: Fərhad Vəliyev, Azər Salahlı, Elvin Yunuszadə, Vüqar Mustafayev, Elvin Məmmədov, İlqar Qurbanov, Coşqun Diniyev
Baş məşqçi: Qurban Qurbanov
“Rudar”: Radanoviç, Curiç, Nesteroviç, Jivkoviç, İovanoviç, Radisiç, Knejeviç, Brnoviç, Blaxoviç, Vukoviç, İvanoviç
Ehtiyat oyunçular: Lazaroviç, Qordiç, Tomaşeviç, Qoluboviç, Soppo, Relyiç, Damyanoviç
Baş məşqçi: Mirko Mariç
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |