Millimiz Maldovaya gedir
Azərbaycan millisinin (U-17) heyəti açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, komandanın baş məşqçisi Təbriz Həsənov Moldovanın paytaxtı Kişinyovda keçiriləcək təlim-məşq toplanışı üçün 18 futbolçu çağırıb.
O, komandamızın sentyabrın 23-dən 27-ə qədər hazırlığı çərçivəsində Kamran İbrahimov, Aslan Bədəlzadə, Elçin Əsədov, Pilağa Mehdiyev, Bahadur Həziyev (hamısı Neftçi), Ricat Qarayev (Sumqayıt), Cavidan Qasımlı, Murad Popov (hər ikisi Qəbələ), Hüseyin Seyliğli, Metin Gülər (hər ikisi Beşiktaş, Türkiyə), Kamran Əliyev, Süleyman Əhmədov (hər ikisi İnter), Oruc Bayramov (Vətən Futbol Məktəbi), Samir Əliyev (Qarabağ), Doğukan Öksüz, Murat Cem Akpinar (hər ikisi Trabzonspor, Türkiyə), Yusif Həsənov və İbrahim Qədirzadəni (hər ikisi Xəzər Lənkəran) yoxlayacaq.
Toplanışı ərzində yığmamızın moldovalı həmyaşıdları ilə iki yoldaşlıq oyunu keçirməsi nəzərdə tutulub.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |