Yığmamızın rəqibi bu futbolçularla mübarizə aparacaq
"Avro-2016"nın seçmə mərhələsində millimizin rəqiblərindən olan Xorvatiya yığmasının qarşıdakı iki oyun üçün heyəti açıqlanıb.
Qapıçılar: Daniyel Subaşiç ("Monako", Fransa), Lovre Kaliniç ("Hayduk"), İvan Varqiç ("Rijeka")
Müdafiəçilər: Dario Srna ("Şaxtyor", Ukrayna), Vedran Corluka ("Lokomotiv", Moskva), Daniyel Pranyiç ("Panatinaikos", Yunanıstan), Domaqoy Vida ("Dinamo", Kiyev), Deyan Lovren ("Livepul", İngiltərə), Sime Vrsalko ("Sassuolo", İtaliya), Marko Leskoviç ("Rijeka"), Yosip Pivariç ("Dinamo", Zaqreb)
Yarımmüdafiəçilər: Luka Modriç ("Real", Madrid), İvan Rakitiç ("Barselona", İspaniya), Mateo Kovaçiç ("Real", Madrid), İvan Perisiç ("İnter", İtaliya), Milan Badelj ("Fiorentina"), Marselo Brozoviç ("İnter")
Hücumçular: Mario Mandzukiç ("Yuventus"), İvisa Oliç (HSV), Nikola Kaliniç ("Fiorentina", İtaliya), Andrey Kramarik ("Lester Siti", İngiltərə), Marko Pyasa ("Dinamo", Zaqreb), Duje Kop ("Malaqa", İspaniya,)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |