Birinci divizion: 6-cı turun hakim təyinatları
Azərbaycan I divizionunun 6-cı turunda keçiriləcək oyunlar üçün hakim təyinatları müəyyənləşib.
Stadium.az xəbər verir ki, matçlar aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə həvalə edilib:
22 oktyabr (cümə axşamı)
“Turan Tovuz” – “Neftçala”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Mehman Mahmudov, Elman Musayev,
“Şərurspor” – “Bakılı”
Hakimlər: Teymur Fərhadov, Ruslan Babayev, Mirzə Fərzəliyev, Tahir Əhmədov
MOİK – “Energetik”
Hakimlər: Qorxmaz Eldarov, Elxan Əsgərzadə, Samir Ələsov, Vüsal Əliyev
“Ağsu” – “Şahdağ”
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Habil Əliyev, Teymur Teymurov, Rauf Allahverdiyev
23 oktyabr (cümə)
“Qaradağ Lökbatan” – “Göyəzən”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Səbuhi Əmrahov, Səbuhi Soltanov, Elxan Müslümov
“Zaqatala” – “Bakı”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Cavanşir Yusifov, Aleksandr Musatkin, Nahid Xasıyev
“Şəmkir” – “Mil Muğan”
Hakimlər: Anar Niyazov, Şakir Quliyev, Elgün Adıgözəlli, Sərxan İsmayılov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |