Millimizin təlim-məşq toplanışı olacaq- SİYAHI
Noyabrın 24-də Bakı şəhərində 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının təlim-məşq toplanışı başlayacaq.
Stadium.az xəbər verir ki, noyabrın 28-də başa çatacaq toplanışa 23 futbolçu dəvət olunub.
Məmməd Hüseynov - "Qarabağ"
Kamran İbrahimov - "Neftçi"
Murad Popov - "Qəbələ"
Şahin Zəkiyev - "İnter"
Elçin Əsədov - "Neftçi"
Nadir Qasımov - "İnter"
İsmayıl Babayev - "Sumqayıt"
Aslan Bədəlzadə - "Neftçi"
Yusif Həsənov - "Xəzər Lənkəran"
Əsgər Hüseynov - AZAL
Ricat Qarayev - "Sumqayıt"
İbrahim Qədirzadə - "Xəzər Lənkəran"
Ceyhun Muxtarlı - "İnter"
Süleyman Əhmədov - "İnter"
Bahadur Həziyev - "Neftçi"
Pilağa Mehdiyev - "Neftçi"
Fərid Nəbiyev - "Qəbələ"
Abbas Agazadə - "Qəbələ"
Cavidan Qasımlı - "Qəbələ"
Ülvi İbrahimov - "Qarabağ"
Ərziman Rizvanov - "Neftçi"
Turan Vəlizadə - "Fənərbaxça" (Türkiyə)
Rövşən Şahmuradov - "Zirə"
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |