"Zirə" - "Xəzər Lənkəran": HEYƏTLƏR
Azərbaycan Premyer Liqasının XIV turu çərçivəsində keçiriləcək "Zirə" - "Xəzər Lənkəran" matçında start heyətlər bəlli olub.
“Zirə”: 1. Anar Nəzirov (k) 37. Yovan Krneta 39. Sadiq Quliyev 2. Çimezi Mbah 5. Adil Nağıyev 33. Dieqo Souza 11. Viktor İqbekoyi 28. Təmkin Xəlilzadə 10. İqor İvanoviç 17. Nicat Qurbanov 9. Nelson Bonilla
Ehtiyat oyunçular: 85. Kamal Bayramov 8. Tərzin Cahangirov 7. Rihairo 70. Mirkamil Həşimli 14. Tellur Mütəllimov 19. Nurlan Novruzov 66. Eduardo Makiel
“Xəzər Lənkəran”: 1. Orxan Sadıqlı 7. Sadio Tounkara 8. Elşən Rzazadə 11. Kazım Kazımlı
12. İlyas Səfərzadə 14. Rahid Əmirquliyev (k) 18. Tural Cəlilov 32. Zaman Mirzəzadə
42. Kamran Abdullazadə 72. Elvin Mirzəyev 97. Elnur Cəfərov
Ehtiyat oyunçular: 25. Tərlan Qasımzadə 5. Fərid Əsədov 16. İbrahim Qədirzadə 41. Hüseyn Xəlilzadə 44. Yusif Həsənov 79. Namiq Qocayev 99. Mahsum Qəmbərli
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |