Birinci divizionda 12-ci turun hakimləri
Azərbaycan birinci divizionunda 12- turun təyinatları açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, oyunlar aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə həvalə olunub:
13 dekabr (bazar)
“Turan Tovuz” – MOİK
Hakimlər: Xəlilov Xəlil, Əmrahov Səbuhi, Quliyev Ruslan, Ağayev Hacıəli
“Şəmkir” – “Şərurspor”
Hakimlər: Hüseynov Elgün, Alferinov Mahir, Əliyev Habil, Hüseynov Yusif
“Ağsu” – “Neftçala”
Hakimlər: Niyazov Anar, Əsgərov Azər, Musayev Vaqif, Rəcəbov Rövşən
“Şahdağ” – “Bakılı”
Hakimlər: Əhmədov Ramil, Musayev Elman, Hüseynov Azad, Eldarov Qorxmaz
“Mil-Muğan” – “Göyəzən”
Hakimlər: Məhərrəmov Ramiz, Məmmədov Elşən, Bayramov Tural, Qasımov Samir
“Bakı” – “Energetik”
Hakimlər: Yunusov Alik, Ağayev Elnur, Xasıyev Rəşad, Kahriç Venera
14 dekabr (bazar ertəsi)
“Zaqatala” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Paşayev Ömər, Bayramov Vüqar, Musatkin Aleksandr, Bəkirov Namiq
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |