“Antalya Cup”: Millimizin oyun təqvimi açıqlandı
21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının iştirak edəcəyi “Antalya Cup” turnirinin püşkü atılıb. Stadium.Az xəbər verir ki, püşkatmadan sonra turnirin təqvimi müəyyənləşib.
Yığmamız 5 komandanın mübarizə aparacağı yarışda ilk oyununu Ukraynaya qarşı keçirəcək. Komandamız bu rəqiblə sabah qarşılaşacaq.
Turnirdə Azərbaycan, Ukrayna və Albaniyanın U-21, Bəhreynlə Səudiyyə Ərəbistanının U-20 komandaları çıxış edəcək.
22 yanvar
19:00. Azərbaycan U-21 – Ukrayna U-21
“Arkadia” otelinin “C” meydançası
24 yanvar
17:00. Azərbaycan U-21 – Səudiyyə Ərəbistanı U-20
“Arkadia” otelinin “C” meydançası
26 yanvar
13:00. Azərbaycan U-21 – Albaniya U-21
“Su Səsi” otelinin “A” meydançası
28 yanvar
13:00. Azərbaycan U-21 – Bəhreyn U-20
“Su Səsi” otelinin “A” meydançası
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |