AFFA Rauf Cabbarovu I diviziona yolladı
Azərbaycan I divizionunda XVII turun hakim təyinatları müəyyənləşib. Stadium.az xəbər verir ki, eyni gündə reallaşacaq oyunları aşağıda adları qeyd olunan hakimlər idarə edəcək.
12 mart (şənbə)
“Turan Tovuz” – “Şahdağ”
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Tural Bayramov, Teymur Teymurov, Anar Fərəcov
“Ağsu” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Aleksandr Musatkin, Roman Vasilyev, Rövşən Rəcəbov
“Şəmkir” – “Bakı”
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Yaşar Abbasov, Coşqun Həsənov, Kərim Kərimov
“Zaqatala” – “Energetik”
Hakimlər: Hacıəli Ağayev, Cəmil Quliyev, Rəşadət Cəfərov, Vüsal Əliyev
MOİK – “Göyəzən”
Hakimlər: Emin Nağıbəyov, Elşən Məmmədov, Vüqar Bayramov, Anar
“Qaradağ Lökbatan” – “Bakılı”
Hakimlər: Alik Yunusov, İsgəndər Əliyev, Knyaz Əmiraslanov, Teymur Fərhadov
“Şərurspor” – “Neftçala”
Hakimlər: Rauf Cabbarov, Elnur Ağayev, Habil Əliyev, Elxan Müslümov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |