Azərbaycan birinci divizionunda 25-ci turun oyunlarında hakim təyinatları
Azərbaycan birinci divizionunda 25-ci turun oyunlarında hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, qarşılaşmalar aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə həvalə edilib.
6 may (cümə)
“Zaqatala” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Vüqar Bayramov, Samir Hacıyev, Bəxtiyar Gözəlov
“Şəmkir” – MOİK
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Roman Vasilyev, Rahin Heybətov, Kərim Kərimov
“Ağsu” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Mübariz Haşımov, Rahil Ramazanov, Nahid Xasıyev
“Şahdağ” - “Şərurspor”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Teymur Teymurov, Qəzənfər Abbasov, Emin Nağıbəyov
“Mil-Muğan” – “Neftçala”
Hakimlər: Anar Niyazov, Şakir Quliyev, Tural Bayramov, Yusif Hüseynov
“Bakı” – “Bakılı”
Hakimlər: Alik Yunusov, Hüseyn Əsgərov, Cəmil Quliyev, Venera Kahriç
“Energetik” – “Göyəzən”
Hakimlər: Anar Göyçayski, Aleksandr Musatkin, Rəşadət Cəfərov, Emil Müsadiq
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |