"Şkendiya" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR
Bir qədər sonra Avropa Liqasının II təsnifat mərhələsinin cavab oyununsa "Şkendiya" - "Neftçi" qarşılaşması başlayacaq. Stadium.Az xəbər evrir ki, komandalar meydana bu heyətlə çıxacaqlar:
"Şkendiya" 1. Kostadin Zahov 4. Beytulay Edzo, Armend Alimi 5., 6. Ardian Cuculi, 7. Besart Ibraimi, 10 Ferran Hasani (k), 14. Maryan Radeski, 18. Stenio Junior, 23 Beşir Demiri, 77 Blaqoja Todorovski , 88. Stephen VuyiçiçEhtiyat Oyuncular: 12. Yovanovski, 8. Ennur Totre, 11. Immer, 19. Boyku, 20. Viktor Yufo 27. Tayyib 33. Polozani
“Neftçi”: 1. Kreşvan Santini, 3. Jairo, 7. Araz Abdullayev (k), 11. Ruslan Qurbanov, 13. Murad Ağayev, 17. Rəhman Hacıyev, 19. Fəhmin Muradbəyli, 22. Vançe Şikov, 27. Məqsəd İsayev, 30. Dario Melnyak, 80. Edson Kastilyo
Ehtiyat oyunçular: 53. Maksim Vaylo, 4. Rahil Məmmədov, 10. Cavid İmamverdiyev, 21. Aqşin Qurbanlı, 26. Kamal Qurbanov, 41. Ömər Buludov, 95. Elmin Bədəlov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |