"Qəbələ" - "Lill" - HEYƏTLƏR
Bir qədər sonra Avropa
Liqasının üçüncü təsnifat mərhələsinin cavab oyununda “Qəbələ" - "Lill" oyunu
başlayacaq. Stadium.Az xəbər verir ki, komandalar meydana bu heyətlə
çıxacaqlar:
"Qəbələ": 22. Dmitri Bezotosnı, 3. Voyslav Stankoviç, 6.
Rəşad Sadiqov (k), 7. Nika Kvekveskiri, 9. Sergey Zenyov, 15. Vitali Vernidub,
17. Məhəmməd Mirzəbəyov, 18. Baqali Dabo, 19. Filip Ozobiç, 20. Rikardinyo, 27.
Teo Uiks
Ehtiyat oyunçular: 33. David Pietrjkeviç, 4. Elvin Camalov, 11. Asif Məmmədov, 13. Murad
Musayev , 32. Rəşad Eyyubov, 34. Ürfan Abbasov, 44. Rafael Santos
“Lill”: 1. Vinsent Enyeama, 2. Korçia, 5. Renato Çivelli
(K), 6. İbrahim Amadou, 8. Obbadi, 10. Morqan Amalfitano, 11. Bautok, 12. Julian
Palmieri, 17. Markos Lopes, 19. Eder, 23. Adama Soumaoro
Ehtiyat oyunçular: 16. Maignan, 4. Sankare, 9. Yassine Benzia, 13.
Sunzu, 18. Beria, 20. Mendes, 24. Rio Mavuba
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |