Əvəzedicilərin oyunu 3 gündə
Əvəzedici heyətlərin ölkə birinciliyində 5-ci turuna olan təyinatları açıqlanıb.
16 sentyabr (cümə)
“Qəbələ” – AZAL
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Hüseynxəlil Orucoğlu, Pərvin Talıbov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: İrina İsgəndərova
Qəbələ şəhər stadionu, ehtiyat meydança, 16:00
17 sentyabr (şənbə)
“Sumqayıt” – “Kəpəz”
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Kənan Məlikov, Murad Kərimov, Emil Müsadiq
Hakim-inspektor: Vasif Məmmədov
“Kapital Bank Arena”, 16:00
“İnter” – “Neftçi”
Hakimlər: Anar Göyçayski, Qəzənfər Abbasov, Tural Bayramov, Pərviz Bağırov
Hakim-inspektor: Sabir Mütəllimov
“İnter Arena”, 18:00
18 sentyabr (bazar)
“Qarabağ” – “Zirə”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Akif Məmmədov
“Bayıl Arena”, 18:30
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |