Əvəzedicilərdə XV turun oyunlarının hakim təyinatları
Azərbaycan Premyer Liqasında mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında XV turun oyunları üçün bütün təyinatlar məlumdur. Stadium.Az xəbər verir ki, oyunlar iki gün ərzində cümə və şənbə günləri keçiriləcək.
Əvəzedicilərin çempionatı
XV tur
27 yanvar (cümə)
“Qəbələ” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Emin Nağıbəyov, Ruslan Babayev, Zöhrab Abbasov, Vüqar Həsənli
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov
14:00. Qəbələ şəhər stadionu (ehtiyat meydança)
“İnter” – "Kəpəz"
Hakimlər: Kərim Kərimov, Elçin Əsədov, Eyyub İbrahimov, Natiq Əlixanov
Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov
15:00. “İnter Arena”
28 yanvar (şənbə)
“Zirə” – AZAL
Hakimlər: Qorxmaz Eldarov, Elgün Adıgözəlli, Pərvin Talıbov, Anar Göyçayski
Hakim-inspektor: Akif Əliyev
13:00. Zirə İdman Kompleksinin stadionu
“Qarabağ” – “Neftçi”
Hakimlər: Nahid Xasıyev, Cavanşir Yusifov, Elşad Abdullayev, Fəridə Lütfəliyeva
Hakim-inspektor: Ələddin Ələkbərov
15:00. Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |