I Divizionunda XV turun təyinatları
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda XV turun oyunları üçün bütün təyinatlar məlumdur. Stadium.Az xəbər verir ki, görüşləri aşağıda adları qeyd olunmuş hakimləri idarə edəcək.
10 fevral (cümə)
“Göyəzən” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Ruslan Babayev, Aleksandr Musatkin, Emin Nağıbəyov
Hakim-inspektor: Vahid Hüseynov
Qazax şəhər stadionu, 14:00
“Qaradağ Lökbatan” – “Energetik”
Hakimlər: Alik Yunusov, Elnur Ağayev, Kənan Məlikov, Teymur Fərhadov
Hakim-inspektor: Rəhman Tağıyev
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
“Mil-Muğan” – “Ağsu”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Vüqar Bayramov, Roman Vasilyev, Mahir Məmmədov
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu, 14:00
“Bakılı” – “Şərurspor”
Hakimlər: Hacəli Ağayev, Məmmədəli Kərimov, Habil Əliyev, Bəxtiyar Gözəlov
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədiyev
“İnter Arena”, IV meydança, 13:00
11 fevral (şənbə)
MOİK – “Səbail”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Mehman Mahmudov, Knyaz Əmiraslanov, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Qurban Məmmədov
“Bayıl Arena”, 19:15
“Şəmkir” – “Şahdağ”
Hakimlər: Kərim Kərimov, Rahil Ramazanov, Teymur Teymurov, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Rüfət Hüseynov
Şəmkir Olimpiya İdman Kompleksi stadionu, 14:00
“Zaqatala” – “Rəvan”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, Elman Kərimov, Elgün Adıgözəlli, Rövşən Rəcəbov
Hakim-inspektor: Azad Mütəllimov
Zaqatala şəhər stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |