AFFA Əliyar Ağayevi I diviziona göndərdi
Azərbaycan I divizionunda XVIII turunda keçiriləcək oyunlar üçün bütün təyinatlar açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, FİFA referisi Əliyar Ağayev “Turan Tovuz” – “Şəmkir” oyununa təyinat alıb.
Digər hakim təyinatları aşağıdakı kimidir:
4 mart (şənbə)
“Turan Tovuz” – “Şəmkir”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Rza Məmmədov, Akif Əmirəli, Mahir Məmmədov
Tovuz şəhər stadionu, 15:00
“Zaqatala” – “Bakılı”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Səbuhi Əmrahov, Ruslan Nəsibov, Elvin Mədətov
Zaqatala şəhər stadionu, 15:00
“Şahdağ” – MOİK
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Rahil Ramazanov, İsgəndər Əliyev, Fərhad Teymurov
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu, 15:00
“Şərurspor” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Hacıəli Ağayev, Knyaz Əmiraslanov, Elşən Acalov, Ramiz Məhərrəmov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 15:00
5 mart (bazar)
“Rəvan” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Vüqar Bayramov, Elşad Abdullayev, Nail Nağıyev
“Bayıl Arena”, 14:30
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |