I Divizion: 3-cü turun hakim təyinatları
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 3-cü turun hakim təyinatları məlumdur.
15 oktyabr (bazar)
“Sabah” – “Zaqatala”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Rahil Ramazanov, Mehman Mahmudov, Qorxmaz Eldarov
Binə qəsəbə stadionu
16 oktyabr (bazar ertəsi)
“Turan Tovuz” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Cavanşir Yusifov, Habil Əliyev, Namiq Bəkirov
Tovuz şəhər stadionu
“Ağsu” - “Xəzər”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Roman Vasilyev, Hüseyn Əsgərov, Vüqar Həsənli
Ağsu şəhər stadionu
MOİK – “Şüvəlan”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Aleksandr Musatkin, Vüsal Qənbərov, Nicat İsmayıllı
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
“Binə” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Eyyub İbrahimov, Elşad Abdullayev, Hacıəli Ağayev
Binə qəsəbə stadionu
Qeyd: Turun bütün görüşləri saat 15:00-da başlanacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |