FİFA referiləri birinci diviziona göndərildi
I divizionunda VI turun hakim təyinatları müəyyənləşib. Stadium.az xəbər verir ki, FİFA referiləri Əliyar Ağayev "Şüvəlan" - "Qaradağ Lökbatan", Rəhim Həsənov "Turan Tovuz" - "Sabah", Ömər paşayev isə "Xəzər" - "Binə" oyununu idarə edəcək.
02 noyabr (cümə axşamı)
“Mil Muğan” – “Zaqatala”
Hakimlər: Rövşən Rəcəbov, Mehman Mahmudov, Rahil Ramazanov, Emin Nağıbəyov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
“Şüvəlan” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Zeynal Zeynalov, Rza Məmmədov, Ramiz Məhərrəmov
“AZAL Arena”
“Turan Tovuz” – “Sabah”
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Yaşar Abbasov, Akif Əmirəli, Rəşad Əhmədov
Tovuz şəhər stadionu
03 noyabr (cümə)
“Xəzər” – “Binə”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Vüqar Bayramov, İsgəndər Əliyev, Nicat İsmayıllı
“AZAL Arena”
“Ağsu” – MOİK
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Elman Musayev, Vüsal Qənbərov, Vüqar Həsənli
Ağsu şəhər stadionu
Qeyd edək ki, turun bütün görüşləri saat 15:00-da başlanacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |