Rəhim Həsənov və Rəvan Həmzəzadə birinci divizionda
I divizionda IX turun oyunları üçün bütün təyinatlar açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, FİFA referisi Rəhim Həsənov da təyinat alıb. O, “Binə” – MOİK matçını idarə edəcək.
16 noyabr (cümə axşamı)
“Binə” – MOİK
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Məmmədəli Kərimov, Elşad Abdullayev, Emin Nağıbəyov
AFFA nümayəndəsi: Rəhman Tağıyev
Hakim-inspektor: Ceyhun Haşımov
Binə qəsəbə stadionu
“Şüvəlan” – “Xəzər”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Akif Əmirəli, Vüsal Qənbərov, Mahir Məmmədov
AFFA nümayəndəsi: Rüfət Əliyev
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov
“AZAL Arena”
17 noyabr (cümə)
“Sabah” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Roman Vasilyev, Yaşar Abbasov, Fərid Məmmədov
AFFA nümayəndəsi: Novil İsmayılov
Hakim-inspektor: Vaqif Ayvazov
Binə qəsəbə stadionu
“Qaradağ Lökbatan” – “Ağsu”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Elşən Acalov, Nahid Əliyev, Anar Göyçayski
AFFA nümayəndəsi: Eldar Əlixanov
Hakim-inspektor: Azad Mütəllimov
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
“Zaqatala” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Cavanşir Yusifov, Samir Hacıyev, Namiq Bəkirov
AFFA nümayəndəsi: Şakir Əmrahov
Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov
Zaqatala şəhər stadionu
Qeyd edək ki, turun bütün görüşləri 14:30-da başlanacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |