Millimizin Almaniyayla oyununun vaxtı açıqlanıb
17 yaşadək qızlar arasında Avropa çempionatının elit-raundunun təqvimi açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, tarixində ilk dəfə bu raundda çıxış edəcək Azərbaycan yığmasının keçirəcəyi matçların vaxtı və yeri dəqiqləşib.
Oyunları Almaniyada keçiriləcək VII qrupun oyunları martın 22-də start götürəcək və 28-də yekunlaşacaq. Millimiz öncə meydan sahibləri, ardınca İrlandiya, son matçda İslandiya ilə görüşəcək.
Final mərhələsinə yeganə vəsiqə uğrunda mübarizə aparacaq komandamız irlandiyalılarla Qreyfsvald, digər iki oyunu Neubrandenburqda keçirəcək.
Avropa çempionatı
Elit-raund, VII qrup
22 mart
15:00. Almaniya – Azərbaycan
Neubrandenburq
25 mart
13:00. İrlandiya – Azərbaycan
Qreyfsvald
28 mart
14:00. Azərbaycan – İslandiya
Neubrandenburq
Qeyd: Oyunların başlama saatı Bakı vaxtı ilə göstərilıib.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |