Əliyar Ağayev yenidən I divizionda
Futbol üzə Azərbaycan Birinci Divizionunda 23-cü turun oyunlarını idarə edəcək hakimlər müəyyənləşib. Stadium.Az növbəti turun təyinatlarını təqdim edir:
Birinci Divizion
23-cü tur
12 aprel (cümə axşamı)
MOİK – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Nahid Əliyev, Roman Vasilyev, Anar Göyçayski
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
“Sabah” – “Xəzər”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Rza Məmmədov, Zeynal Zeynalov, Elxan Müslümov
Binə qəsəbə stadionu
13 aprel (cümə)
“Qaradağ Lökbatan” – “Zaqatala”
Hakimlər: Fərid Məmmədov, Vüsal Qənbərov, Rahin Heybətov, Alik Yunusov
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
“Binə” – “Şüvəlan”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Cəmil Quliyev, Eyyub İbrahimov, Ramiz Məhərrəmov
Binə qəsəbə stadionu
“Ağsu” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, İsgəndər Əliyev, Elşad Abdullayev, Anar Fərəcov
Ağsu şəhər stadionu
Qeyd: Turun bütün görüşləri 16:00-da başlanacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |