"Qarabağ"ın oyunlarının saatı və stadionu açıqlandı
"Qarabağ"ın Avropa Liqasının qrup mərhələsindəki oyunlarının başlama saatı və stadionu müəyyənləşib.
20 sentyabr
23:00. "Sportinq" - "Qarabağ"
"Joze Alvalade" stadionu
4 oktyabr
20:55. "Qarabağ" - "Arsenal"
Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionu
25 oktyabr
20:55. "Qarabağ" - "Vorskla"
Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionu
9 noyabr (yerli vaxtla 8 noyabr)
00:00. "Vorskla" - "Qarabağ"
Aleksey Butkovski adına stadion
29 noyabr
21:55. "Qarabağ" - "Sportinq"
Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionu
14 dekabr (yerli vaxtla 13 dekabr)
00:00. "Arsenal" - "Qarabağ"
"Emirates" stadionu
Avropa Liqasının finalı 2019-cu il mayın 29-da Bakı Olimpiya Stadionunda (BOS) təşkil olunacaq. Ağdam klubunun ev oyunları arenasının dəyişdirilərək BOS-a salınacağı istisna deyil.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |