12-ci turun hakim təyinatları - Birinci divizion
Azərbaycan 1-ci divizionunda 12-ci turun oyunları üçün hakim təyinatları açıqlanıb.
Stadium.az PFL-in saytına istinadən yaydığı xəbərə görə, matçlar aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə həvalə edilib:
“Şüvəlan” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Alik Yunusov, Qəzənfər Məmmədov, Səbuhi Əmrahov, Namiq Bəkirov
“Sumqayıt-2” – “Kəpəz”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, Zöhrab Abbasov, Rəşadət Cəfərov, Nahid Xasıyev
“Ağsu” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Rövşən Rəcəbov, Eyyub İbrahimov, Teymur Teymurov, Kamranbəy Rəhimov
23 noyabr (cümə)
“Zirə-2” – “Keşlə-2”
Hakimlər: Vüqar Həsənli, Akif Əmirəli, Pərvin Talıbov, Rəşad Əhmədov
“Səbail-2” – “Sabah-2”
Hakimlər: Kərim Kərimov, Knyaz Əmiraslanov, Yaşar Abbasov, Samir Hüseynov
“Qarabağ-2” – “Zaqatala”
Hakimlər: Rauf Allahverdiyev, Murad Kərimov, Ruslan Nəsibov, Xəlil Xəlilov
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov
MOİK – “Neftçi-2”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Zeynal Zeynalov, Rza Məmmədov, Cahangir Yusifzadə
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |